вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Вуличні танці / Уличные танцы 3D / Street Dance 3D (2010) дивитись онлайн  Фільм Вуличні танці 3D дивитися онлайн починається зі сцени відбору кращої команди для представлення свого штату на щорічній конкурсі вуличних танців Street Dance. Це дуже серйозне змагання - адже на нього з'їдуться найкращі танцювальні групи з усієї Англії. Команда Джея проходить відбірковий тур, але сам Джей хоче тимчасово відсторонитися від керівництва і передає лідерство Карлі. Дівчина боїться брати на себе таку відповідальність, але так як іншого виходу немає, вона мужньо береться за справу. Майже відразу ж Карлі стикається з труднощами: група позбавляється репетиційного залу. Фестиваль на носі, тому потрібно терміново знайти нове місце для репетицій! Щоб зібрати грошей на оренду нового приміщення, хлопці танцюють у торговому центрі. Але охорона проганяє хлопців, відібравши у них всі зібрані гроші. Танцювальний колектив у відчаї. Але доля надає їм шанс - Карлі знайомиться з керівником балетної школи Хеленою.

  Хелена вирішує допомогти талановитим хлопцям і дозволяє їм репетирувати у своїй школі. Але хіба можуть хлопці, які звикли до свободи вулиць і життя за власними правилами, вписатися в правила поведінки в такому культурному закладі, як балетна школа? Один з танцюристів пробиває діру в стіні, і тоді Хелена ставить нову умову. Вона хоче зробити спільний проект, що складається з балету і вуличних танців. Зрозуміло, Карлі і її команда не в захваті від цієї ідеї. Але, відвідавши балетну постановку разом з Хеленою, вона змінює свою думку. Увечері того ж дня вона стикається з лідером балетної школи Томасом, і між ними спалахують почуття. Вони проводять разом приголомшливу ніч, наповнену ніжністю, розмовами і, звичайно, танцями. Разом вони вирішують, що змішання двох стилів може стати справжнім проривом в історії танців. Вони переконують своїх танцюристів погодитися на це, і ось уже всі хлопці загоряються цією ідеєю. Час репетицій пролітає швидко, і ось уже пора вирушати на фестиваль. Їхній номер повністю готовий. Хлопці повні сил і віри в свою перемогу. Але тут з'ясовується, що на той же день призначено огляд балетної школи. Карлі в сказі - вона так переживала за свою команду, і тепер все може зірватися! Але хлопці з балетної школи запевняють її, що вони встигнуть до початку свого виступу.

  На фестивалі вони стикаються з беззмінними переможцями всіх змагань з вуличним танцям - групою "Surge". Карлі з подивом бачить в її складі свого колишнього хлопця Джея - виявляється, він просто зрадив її і свою команду, перейшовши на бік конкурентів. Однак ця неприємність не заважає команді Карлі і Томаса перемогти в конкурсі. Вони зривають бурхливі оплески. Їх нестандартне виступ вражає журі і публіку, і їм дістається почесне перше місце.

  Вуличні танці 3D дивитися онлайн - це музична мелодрама онлайн безкоштовно про кохання, дружбу, труднощі і успіху. Відмінні актори, чудові спецефекти, тонкий гумор і продумана сюжетна лінія роблин цей фільм онлайн в гарній якості приголомшливо цікавим. Це історія про те, як домогтися успіху, починаючи з абсолютного нуля.


  Назва: Вуличні танці / Уличные танцы 3D / Street Dance 3D (2010)
  Рiк: 2010
  Жанр: Драми, Мелодрами
  Країна:Велика Британія
  Режисер: Макс Джива, Данія Пасквіні
  Актори: Нікола Берлі, Річард Вінзор, Аквелі Роач, Френк Харпер, Джордж Семпсон, Шарлотта Ремплінг, Елінор Брон, Патрік Баладі, Тенишев Боннер, Лекс Мільчарек


  <!--dle_vk_begin:http://vk.com/video_ext.php?oid=146403808&id=162942845&hash=0cf4ef16f5e91170&hd=1-->[center][/center]<!--dle_vk_end-->   (голосів: 1)
  Фiльми опублiкован 20-06-2012, 23:59, його дивились 5291 разiв.
  Сподобався фiльм Вуличні танці / Уличные танцы 3D / Street Dance 3D (2010)? Подивись цi:
  Написати коментар