вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013) дивитись онлайн  Ключові моменти всій цій історії звичайно ж збережені - дивні боби, що прокладають дорогу в світ інших істот, а також головний герой Джек, який поки ще не відає про ті неймовірні пригоди, в Жменя чарівних бобів за сюжетом фільму майже випадково потрапляє в руки юного фермера, і точно також випадково юний Джек прокладає з їх допомогою дорогу в світ велетнів. Одного разу вони вже втратили можливість зміцнитися на землі, і для них це новий шанс відбити територію. Ну а для героя фільму Джек підкорювач велетнів дивитися онлайн - це ціла історія - на нього покладена місія по порятунку світу людей від велетнів і йому належить битися з військом злісних величезних тварюк, яких він раніше вважав міфом і вигадками.

  Королівство під загрозою страшної атаки могутніх велетнів, принцеса, за любов якої Джек бився вже давно - викрадена, власне життя - під загрозою ... Все це мала частка того, з чим потрібно впоратися герою фільму Джек підкорювач велетнів дивитися онлайн. Але як відомо - найчастіше "кашу розсьорбувати" доводиться тому, хто її заварив, тому нікому іншому, а саме Джеку належить очолити вилазку в царство велетнів, щоб врятувати дівчину і знайти спосіб запобігти глобальному лихо. Як вийде врятувати світ у простого фермера - про це розповість дана фентезі-драма онлайн безкоштовно.


  Назва: Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013)
  Рiк: 2013
  Жанр: Драми, Мелодрами, Пригоди, Фантастика
  Країна:США
  Режисер: Брайан Сінгер
  Актори: Ніколас Холт, Стенлі Туччі, Юен МакГрегор, Білл Найі, Іен Макшейн, Ворвік Девіс, Юен Бремнер, Едді Марсан, Елінор Томлінсон, Деніел Лапейн


  Прем'єра фільму з 21 березня 2013
   (голосів: 1)
  Фiльми опублiкован 2-09-2012, 11:08, його дивились 2998 разiв.
  Сподобався фiльм Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013)? Подивись цi:
  Написати коментар