вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013) дивитись онлайн  Ключові моменти всій цій історії звичайно ж збережені - дивні боби, що прокладають дорогу в світ інших істот, а також головний герой Джек, який поки ще не відає про ті неймовірні пригоди, в Жменя чарівних бобів за сюжетом фільму майже випадково потрапляє в руки юного фермера, і точно також випадково юний Джек прокладає з їх допомогою дорогу в світ велетнів. Одного разу вони вже втратили можливість зміцнитися на землі, і для них це новий шанс відбити територію. Ну а для героя фільму Джек підкорювач велетнів дивитися онлайн - це ціла історія - на нього покладена місія по порятунку світу людей від велетнів і йому належить битися з військом злісних величезних тварюк, яких він раніше вважав міфом і вигадками.

  Королівство під загрозою страшної атаки могутніх велетнів, принцеса, за любов якої Джек бився вже давно - викрадена, власне життя - під загрозою ... Все це мала частка того, з чим потрібно впоратися герою фільму Джек підкорювач велетнів дивитися онлайн. Але як відомо - найчастіше "кашу розсьорбувати" доводиться тому, хто її заварив, тому нікому іншому, а саме Джеку належить очолити вилазку в царство велетнів, щоб врятувати дівчину і знайти спосіб запобігти глобальному лихо. Як вийде врятувати світ у простого фермера - про це розповість дана фентезі-драма онлайн безкоштовно.


  Назва: Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013)
  Рiк: 2013
  Жанр: Драми, Мелодрами, Пригоди, Фантастика
  Країна:США
  Режисер: Брайан Сінгер
  Актори: Ніколас Холт, Стенлі Туччі, Юен МакГрегор, Білл Найі, Іен Макшейн, Ворвік Девіс, Юен Бремнер, Едді Марсан, Елінор Томлінсон, Деніел Лапейн


  Прем'єра фільму з 21 березня 2013
   (голосів: 1)
  Фiльми опублiкован 2-09-2012, 11:08, його дивились 3025 разiв.
  Сподобався фiльм Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer (2013)? Подивись цi:
  Написати коментар
   File engine/my/vk.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.