вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer дивитись онлайн

  Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer
  Ключові моменти всій цій історії звичайно ж збережені - дивні боби, що прокладають дорогу в світ інших істот, а також головний герой Джек, який поки ще не відає про ті неймовірні пригоди, в Жменя чарівних бобів за сюжетом фільму майже випадково потрапляє в руки юного фермера, і точно також випадково юний Джек прокладає з їх допомогою дорогу в світ велетнів. Одного разу вони вже втратили можливість зміцнитися на землі, і для них це новий шанс відбити територію. Ну а для героя фільму Джек підкорювач велетнів дивитися онлайн - це ціла історія - на нього покладена місія по порятунку світу людей від велетнів і йому належить битися з військом злісних величезних тварюк, яких він раніше вважав міфом і вигадками.


  Назва: Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer
  Рiк: 2013
  Жанр: Драми, Мелодрами, Пригоди, Фантастика
  Країна:США
  Режисер: Брайан Сінгер
  Актори: Ніколас Холт, Стенлі Туччі, Юен МакГрегор, Білл Найі, Іен Макшейн, Ворвік Девіс, Юен Бремнер, Едді Марсан, Елінор Томлінсон, Деніел Лапейн


   (голосів: 1)
  Фiльми опублiкован 21-07-2016, 21:36, його дивились 3451 разiв.
  Сподобався фiльм Джек - підкорювач велетнів / Джек - покоритель великанов / Jack the Giant Killer? Подивись цi:
  Написати коментар
   File engine/my/vk.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.