вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010) дивитись онлайн  Фільм Крик звіра дивитися онлайн включає в себе кілька жанрів - це і жахи онлайн безкоштовно, і комедія, і пригоди, і історія. Така суміш створює дуже цікавий коктейль, який, безсумнівно, має зацікавити глядача. Крик звіра - фільм онлайн безкоштовно про дрібне злочинця, який, втікаючи з в'язниці, виявляється в селі, що піддаються щоночі набігам перевертнів. Починається все з втечі головного героя фільму Крик звіра дивитися онлайн - Джозефа Коте з в'язниці, в якій він чекав своєї прилюдної страти через повішення за дрібні крадіжки і непристойну поведінку з жінками. Але втекти з в'язниці - це тільки половина справи, адже треба ще й відірватися від переслідувачів, що йдуть за ним по п'ятах.

  Джозеф біжить глибоко в ліс, де і натикається на понівечений труп священика-єзуїта. Тут-то Джозефу і приходить в голову думка надіти одяг убитого і видати себе за нього - так він і робить. У вигляді священика він і з'являється в невеликому селі, захованої глибоко в лісах Квебека, населеної практично одними чоловіками, яким, щоб одружитися, треба дочекатися приїзду жінки з Франції, а така радість трапляється не дуже часто.

  В цей час сеньйор де Бофор, що є місцевим феодалом, повернувшись додому з поїздки, привозить кілька молодих дівчат для своїх синів. В одну з них і закохується Джозеф. Справа ускладнюється ще більше, коли він дізнається, що вже довгий час село знаходиться в облозі перевертнів, які щоночі здійснюють на неї набіги. До того ж Джозефу стає відомо, що вбитий священик, чий одяг він носить, був відомим мисливцем на перевертнів. І тепер колишньому злочинцеві належить не вдарити в бруд обличчям, щоб стати справжнім героєм для мешканців села і для коханої дівчини.


  Назва: Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010)
  Рiк: 2010
  Жанр: Комедії, Пригоди, Жахи, Історичні
  Країна:Канада
  Режисер: Філіп Ганьон
  Актори: Гійом Лемай-Тівьерж, Вівіан Оде, Жиль Рено, Патріс Робітейлл, Антуан Бертран, Марк Бопре, Марі-Шанталь Піррон, Sebastien Huberdeau, Mirianne Brule, П'єр-Люк Лафонтейн
   (голосів: 0)
  Фiльми опублiкован 14-08-2012, 21:47, його дивились 2884 разiв.
  Сподобався фiльм Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010)? Подивись цi:
  Написати коментар
   File engine/my/vk.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.