вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010) дивитись онлайн  Фільм Крик звіра дивитися онлайн включає в себе кілька жанрів - це і жахи онлайн безкоштовно, і комедія, і пригоди, і історія. Така суміш створює дуже цікавий коктейль, який, безсумнівно, має зацікавити глядача. Крик звіра - фільм онлайн безкоштовно про дрібне злочинця, який, втікаючи з в'язниці, виявляється в селі, що піддаються щоночі набігам перевертнів. Починається все з втечі головного героя фільму Крик звіра дивитися онлайн - Джозефа Коте з в'язниці, в якій він чекав своєї прилюдної страти через повішення за дрібні крадіжки і непристойну поведінку з жінками. Але втекти з в'язниці - це тільки половина справи, адже треба ще й відірватися від переслідувачів, що йдуть за ним по п'ятах.

  Джозеф біжить глибоко в ліс, де і натикається на понівечений труп священика-єзуїта. Тут-то Джозефу і приходить в голову думка надіти одяг убитого і видати себе за нього - так він і робить. У вигляді священика він і з'являється в невеликому селі, захованої глибоко в лісах Квебека, населеної практично одними чоловіками, яким, щоб одружитися, треба дочекатися приїзду жінки з Франції, а така радість трапляється не дуже часто.

  В цей час сеньйор де Бофор, що є місцевим феодалом, повернувшись додому з поїздки, привозить кілька молодих дівчат для своїх синів. В одну з них і закохується Джозеф. Справа ускладнюється ще більше, коли він дізнається, що вже довгий час село знаходиться в облозі перевертнів, які щоночі здійснюють на неї набіги. До того ж Джозефу стає відомо, що вбитий священик, чий одяг він носить, був відомим мисливцем на перевертнів. І тепер колишньому злочинцеві належить не вдарити в бруд обличчям, щоб стати справжнім героєм для мешканців села і для коханої дівчини.


  Назва: Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010)
  Рiк: 2010
  Жанр: Комедії, Пригоди, Жахи, Історичні
  Країна:Канада
  Режисер: Філіп Ганьон
  Актори: Гійом Лемай-Тівьерж, Вівіан Оде, Жиль Рено, Патріс Робітейлл, Антуан Бертран, Марк Бопре, Марі-Шанталь Піррон, Sebastien Huberdeau, Mirianne Brule, П'єр-Люк Лафонтейн
   (голосів: 0)
  Фiльми опублiкован 14-08-2012, 21:47, його дивились 2721 разiв.
  Сподобався фiльм Крик звіра / Крик зверя / Le poil de la bete (2010)? Подивись цi:
  Написати коментар