вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Швидкий «Москва-Росія» / Скорый «Москва-Россия» дивитись онлайн

  Швидкий «Москва-Росія» / Скорый «Москва-Россия»
  Міла - американська актриса, але з російським корінням, летить у Владивосток для зйомок у новому реалістичному фільмі. Вона повинна зіграти російську льотчицю часів жорстокої Великої Вітчизняної війни. Прилетівши до Москви, голлівудська зірка мала честь політати з Гризодуб - відважним героєм Радянського Союзу. Після цього польоту у дівчини проявилася справжня аерофобія - страх висоти. Це змусило Мілу відправиться до Владивостока поїздом. Наш другий герой - Серьога, так само повинен в найкоротші терміни доїхати до столиці Примор'я, переслідуючи свої цілі. Він уклав парі з друзями, що там сфотографується зі справжнім амурським хижаком - тигром. Якщо він не виконає умови парі, то залишиться без власного майна. Саме в поїзді і зустрічаються головні персонажі. Сергій стане для Міли уособленням матінки Росії, яку дівчина так хотіла дізнатися. А цікава американка покаже звичайному хлопцеві іншу реальність, про яку він навіть не задумувався раніше.


  Назва: Швидкий «Москва-Росія» / Скорый «Москва-Россия»
  Рiк: 2014
  Жанр: Комедії, Фільми 2014
  Країна:Росія
  Режисер: Ігор Волошин
  Актори: Сергій Свєтлаков Маргарита Левієва Павло Дерев'янко Майкл Медсен Інгеборга Дапкунайте Спартак Кондауров Максим Голополосов Іван Ургант Віктор Проскурін Ольга Симонова


   (голосів: 0)
  Фiльми опублiкован 15-11-2016, 22:48, його дивились 703 разiв.
  Сподобався фiльм Швидкий «Москва-Росія» / Скорый «Москва-Россия»? Подивись цi:
  Написати коментар
   File engine/my/vk.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.