вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Битва за скарби / Битва за сокровища / Монгольський черв'як смерті / Mongolian Death Worm (2010) дивитись онлайн  Боротьба за владу в кінець звела з розуму людей: вони не гребують грабувати гробниці, висушувати ріки, вирубувати ліси, викачувати з надр величезної планети Земля дорогоцінні копалини. При цьому ніхто чомусь не замислюється про те, що буде далі, коли помре сьогоднішнє покоління, через кілька сотень, а то і тисяч років. Фільм Битва за скарби дивитися онлайн показує фантастичне розвиток подій, що трапилися саме через те, що люди забули про головні людські цінності.

  Фантастичний фільм онлайн в гарній якості Битва за скарби розповідає про пробуджених від сплячки гігантських черв'яків, які прагнуть знищити населення Землі. Дії фільму Битва за скарби дивитися онлайн відбуваються в одній з пустель Монголії, в якій, на думку вчених, знаходяться величезні поклади нафти. Щоб перевірити справедливість теорії, на території пустелі встановлюється нафтова вишка і все готово для того, щоб починати качати «чорне золото». Але раптово робота переривається появою величезних черв'якоподібну тварюк, які до того ж дуже голодні і готові з'їсти будь-якого, хто попадеться на їхньому шляху. Спочатку - це робітники, які встановили вишку, ну а потім і всі інші. Гігантські черв'яки, що розмножуються з неймовірною швидкістю готові поглинути все населення планети. Чи знайдеться хтось, здатний стати біля них на шляху і зупинити знищення людства?

  До слова сказати, Монгольський черв'як смерті дійсно існує в легендах народів Монголії. У нього вірять, його бояться. Він здатний знищити людину розрядом потужного струму або обливши його руйнує тіло кислотою. І хоч його ніхто не бачив, але всі беззастережно вірять в його існування і знають, як виглядає ця смертельно небезпечна тварина, а тепер і всі бажаючі зможуть оцінити те, як уявляють собі це створення монголи, для цього потрібно подивитися фільм Битва за скарби дивитися онлайн .


  Назва: Битва за скарби / Битва за сокровища / Монгольський черв'як смерті / Mongolian Death Worm (2010)
  Рiк: 2010
  Жанр: Пригоди, Фантастика
  Країна:США
  Режисер: Стівен Р. Монро
  Актори: Шон Патрік Фленері, Дрю Уотерс, Джордж Чунг, Вікторія Претт, Шеріл Чин, Карла Беа, Біллі Блер, Джон Макк, Крістофер Мейсон, Стефані Мейсон


   (голосів: 1)
  Фiльми опублiкован 31-07-2012, 17:34, його дивились 2024 разiв.
  Сподобався фiльм Битва за скарби / Битва за сокровища / Монгольський черв'як смерті / Mongolian Death Worm (2010)? Подивись цi:
  Написати коментар