вход на сайт

Имя пользователя :
Пароль :

 • Забыл? Регистрация

  Телепередачі

  Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою
  Наркоман Павлик 4 сезон
  Короткометражний серіал розповідає про пригоди друзів, які не особливо піклуються про майбутнє, і люблять вживати наркотики. Кожна серія починається з попередження, що вживання наркотиків істотно шкодить здоров'ю. Сюжет послідовно ускладнюється, від розрізнених серій зводяться в одну сюжетну лінію. Від безладного мотання по злачних місцях герої переходять на роботу до бандитам, виконуючи різні завдання, але постійно косячат і через це потрапляють в різні проблеми.

  1 - 3 серія  Назва: Наркоман Павлик 4 сезон
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Росія
  Режисер: Павло Радонцев
  Актори: Павло Радонцев, Денис Гущин, Кирило Демидов, Антон Батищев, Ілля Сорокін, Андрій Савицький, Регіна Вожов, Іван Солдаткін, Ольга Лапушкіна, Михайло Мартинов, Хамід Дишне, Андрій Мирославский, Артем Веретенников, Микола Гуслярів
  Фільм опублікован 18-11-2016, 23:30, його подивились 211 разів.
  Реальна містика / Реальная мистика
  Автор цього чудового проекту є амбітна людина, у якого є свої цілі і завдання, його основна мета такої бурхливої діяльність полягає в тому, що він хоче відшукати раціональне пояснення на будь-які життєві положення. Він намагається розгадати справжні причини подій, які на перший погляд можуть здатися загадковим, а часом навіть фантастичними, містичними. Герої цього реаліті-шоу найпростіші глядачі, які на своєму життєвому шляху зіткнулися з обставинами, які ну ніяк не можуть пояснити нормальними і раціональними думками.

  1 - 8 серія  Назва: Реальна містика / Реальная мистика
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Україна
  Режисер: -
  Актори: -
  Фільм опублікован 17-11-2016, 21:47, його подивились 411 разів.
  Судна ніч 3 / Судная ночь 3 / The Purge: Election Year
  Раз на рік в США проводиться «Судна ніч» - період о 12 годині, коли кожна людина може зробити абсолютно будь-який злочин, і покарання за це не буде. Багато психопати, маніяки і кілери користуються цією можливістю, щоб вийти вночі на вулиці міст і почати проливати річки крові. П'ятнадцять років тому під час «Судно ночі» сенатор Чарлі Роан втратила всю свою сім'ю, і тепер вона збирається балотуватися в президенти і ввести законопроект про скасування цієї жахливої традиції, яка щороку забирає тисячі людських життів. Проблема полягає лише в тому, що високопоставлені політики категорично проти такої ініціативи і збираються усіма можливими способами перешкодити сенатору реалізувати свій задум.


  Назва: Судна ніч 3 / Судная ночь 3 / The Purge: Election Year
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:США, Франція
  Режисер: Джеймс ДеМонако
  Актори: Френк Грілло, Елізабет Мітчелл, Майкелті Вільямсон, Джозеф Джуліан Сорія, Бетті Гебріел, Террі Серпіко, Едвін Ходж, Кайл Сікора.
  Фільм опублікован 10-11-2016, 18:03, його подивились 192 разів.
  Голі і налякані XL 2 сезон / Голые и напуганные XL / Naked and Afraid XL
  «Голі та налякані XL» - це реаліті-шоу, в якому будуть виживати в найважчих умовах невипадкові учасники, а справжні професіонали. У героїв проекту попереду серйозні випробування, з якими їм буде необхідно впоратися. Всього учасників дванадцять, з них шість чоловіків і шість жінок. Вони проявлять свою силу волі і справжні межі виживання. Сорок діб без харчування і води, без одягу. Свій шлях вони проведуть в джунглях Колумбії. Єдине завдання - вижити.

  1 - 9 серія  Назва: Голі і налякані XL 2 сезон / Голые и напуганные XL / Naked and Afraid XL
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:США
  Режисер: Міссі Хьюз, Тіммі Пол
  Актори: Клінт Жівоін, Еррол Джеймс Снайдер, Пума Кабра, Кайлі Резерв
  Фільм опублікован 10-11-2016, 17:59, його подивились 263 разів.
  Серця за любов / Сердца за любовь
  Шукаєш свою любов? Постійно зависає на сайтах знайомств в надії зустріти того єдиного і неповторного, з яким ви проживете в любові та злагоді все життя? Давай визнаємо чесно: це спосіб не такий вже надійний. Адже за фотографією, підозріло нагадує Райна Гослінга, і фразою «люблю складати вірші і гуляти під місяцем» легко може ховатися замкнутий геймер, на першому побаченні з яким ви тільки і будете робити, що обговорювати його боротьбу з вогнедишними драконами.

  1 серія  Назва: Серця за любов / Сердца за любовь
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Росія
  Режисер: СТС
  Актори: -
  Фільм опублікован 8-11-2016, 08:04, його подивились 199 разів.
  Кулінарний поєдинок з Дмитром Назаровим / Кулинарный поединок с Дмитрием Назаровым
  Найазартніший кулінарний проект повертається на НТВ - з ведучим, народним артистом Росії Дмитром Назаровим, який стояв біля витоків улюбленого глядачами формату, і новими, ще більш захоплюючими правилами. Градус напруженості «Кулінарного поєдинку» зросте як мінімум в два рази, адже змагатися в умінні швидко і смачно готувати тепер будуть не два учасники, а дві команди!

  1 - 38 серія


  Назва: Кулінарний поєдинок з Дмитром Назаровим / Кулинарный поединок с Дмитрием Назаровым
  Рiк: 2015
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Росія
  Режисер: НТВ
  Актори: Дмитро Назаров
  Фільм опублікован 5-11-2016, 19:36, його подивились 189 разів.
  Подвійні стандарти / Двойные стандарты
  Все наше життя - спроба балансувати між молотом і ковадлом. Принцип подвійних стандартів застосуємо до будь-якої області людського існування - від сфери споживчих послуг і способу життя до особистих взаємин, і, звичайно, великої політики. Вегетаріанці проти м'ясоїдів, житло в оренду проти іпотеки, пластична хірургія проти натуральності ... Вічні суперечки не вщухають, і часто буває непросто вирішити, на чиєму ти боці.

  1 - 7 серія  Назва: Подвійні стандарти / Двойные стандарты
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Росія
  Режисер: НТВ
  Актори: Ірина Шихман, Андрій Самарцев
  Фільм опублікован 1-11-2016, 20:08, його подивились 179 разів.
  Велика опера 4 сезон / Большая опера 4 сезон
  7 і 8 вересня в музичному театрі "Гелікон-опера" відбувся очний попередній відбір конкурсантів. Спостерігати за кастингом, вперше в історії проекту, можна було онлайн. Вирішує долю претендентів журі кастингу, в складі якого: режисер і художній керівник Московського музичного театру «Гелікон-Опера» Дмитро Бертман; кастинг-директор опери Большого театру Росії Ольга Капаніна; оперний і театральний режисер Андрейс Жагарс; диригент проекту Денис Власенко і головний редактор телеканалу «Росія К» Сергій Шумаков.

  1 - 2 серія


  Назва: Велика опера 4 сезон / Большая опера 4 сезон
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Росія
  Режисер: Культура
  Актори: Олена Образцова, Іоан Холендер, Дмитро Бертман, Галина Калініна, Василиса Бержанський, Анна Налбандянц, Олексій Саяпін, Ілля Кутюхін, Світлана Злобіна, Женісбек Піязов, Ілля Сильчук, Салтанат Ахметова, Регіна Рустамова, Бадран Чулуунбаатар
  Фільм опублікован 31-10-2016, 10:59, його подивились 175 разів.
  Аферисти в мережах 3 сезон / Аферисты в сетях
  Hoвий ceзoн Aфepіcти в ceтяx пpoдeмoнcтpіpуeт нe тoлькo, як нe пoпacтьcя нa улoвкі мoшeннікoв, a і caмoму oбмaнуть мaтepиx oбмaнщікoв c пoмoщью paзлічниx пpіeмoв. Beдущaя пpoгpaмми - Eлeнa-Kpиcтинa Лeбeдь, oб етoм cтaвіт в ізвecтнocть. Зaчacтую знaкoмcтвa чepeз віpтуaльниe пpocтopи интepнeт oбopaчівaютcя нeкoтopим paзoчapoвaніeм пpи вcтpeчe в peaльнoм міpe. І дaжe пpівлeкaтeльниe, нa пepвий погляд, люди могут тpaвміpoвaть вaшу пcіxіку.

  1 - 2 серія


  Назва: Аферисти в мережах 3 сезон / Аферисты в сетях
  Рiк: 2016
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Україна
  Режисер: Новий канал
  Актори: -
  Фільм опублікован 28-10-2016, 19:42, його подивились 251 разів.
  Правила моєї кухні 2 сезон / Правила моей кухни / My Kitchen Rules
  Ми з вами вирушимо в Австралію, на кулінарну баталію. Кращі австралійські кухаря битимуться за престижне звання, а заодно і за солідний приз в сто тисяч доларів. А судити їх будуть ведучі програми - круті професіонали в області кухні - Піт Еванс і Ману Філдел. І важливо буде не тільки приготувати чудове на смак блюдо, але і красиво подати його, оформивши відповідним чином.

  1 - 33 серія  Назва: Правила моєї кухні 2 сезон / Правила моей кухни / My Kitchen Rules
  Рiк: 2011
  Жанр: Телепередачі
  Країна:Австралія
  Режисер: Йен Стівенсон
  Актори: Піт Еванс, Ману Фідель, Lee Chan
  Фільм опублікован 27-10-2016, 23:34, його подивились 202 разів.
  назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20далее